Gimnastyka korekcyjna

Dawid Jankiewicz

W 2014 r. ukończyłem studia na kierunku: wychowanie fizyczne ze specjalizacją: gimnastyka korekcyjna.

Od 2010 r. regularnie pracuję z dziećmi oraz młodzieżą (obozy, kolonie, treningi piłkarskie, okolicznościowe imprezy sportowe itp.). Obecnie pracuję w kilku placówkach szkolnych oraz przedszkolnych, prowadząc ogólnorozwojowe zajęcia korekcyjne zarówno dla grup dziecięcych, jak i indywidualnie.

Jestem także instruktorem piłki nożnej oraz kulturystki, ukończyłem kursy pierwszej pomocy oraz wychowawcy kolonijnego.

Moją pasją, która pozwoliła mi rozwinąć się sportowo, jest piłka nożna - mierząc się i rywalizując grałem w takich klubach jak: Legia Warszawa, Znicz Pruszków, Ursus Warszawa, Warka. Miałem przyjemność grać w barwach naszego kraju w reprezentacjach młodzieżowych.