Warsztaty naukowe

Ewa Ugorowska - instruktor warsztatów naukowych
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.
Współpracuję z firmą ?Wytwórnia przyszłości?.
EKSPERYMENTY to zajęcia edukacyjne nadające nowy ton wiedzy, gdzie doskonała zabawa łączy się z nauką. Na czas cotygodniowych zajęć zamieniamy przedszkole w laboratorium naukowe, w którym mali naukowcy poznają zaskakujący świat fizyki, chemii i inżynierii. Przedszkolaki samodzielnie przeprowadzają doświadczenia, a niektóre ze swoich dokonań mogą zabrać do domu.
Siłą EKSPERYMENTÓW są wybitni naukowcy. Mali, zadający coraz to mądrzejsze pytania oraz ci nieco starsi ? wykwalifikowani pedagodzy pełni energii i pasji do nauczania. Bogaty system motywacyjny pozwala docenić najbardziej ciekawskich przedszkolaków oraz zachęcić całą grupę do bezpiecznego eksperymentowania.