Niepubliczne Przedszkole językowo-artystyczne "Dzwoneczek" stworzone jest
w oparciu o wieloletnie doświadczenie wyniesione z pracy w szkole oraz prowadzenia Przedszkola Niepublicznego "Iskierka" mieszczącego się przy ul. Świerszcza 74 w Warszawie ? Włochy. Prowadzenie Przedszkola "Iskierka " pozwoliło mi na stworzenie i wykorzystanie wielu innowacyjnych metod pracy z dziećmi.

Moje doświadczenie oraz wiedzę o sposobie funkcjonowania przedszkola przeniosłam na drugą placówkę - Przedszkole "Dzwoneczek" położonym przy ul. Rybnickiej 24, w niewielkiej odległości od Przedszkola "Iskierka".

W PRZEDSZKOLU "DZWONECZEK? NAUCZYCIELE I INSTRUKTORZY ZAJĘĆ DODATKOWYCH TO OSOBY WYKWALIFIKOWANE PRACUJĄCY ZE MNA OD WIELU LAT W PRZEDSZKOLU "ISKIERKA?. WSPÓLNIE WYPRACOWALIŚMY METODY POZWALAJĄCE NA UZYSKANIE NAJLEPSZYCH EFEKTÓW EDUKACYJNYCH.
ZADANIEM PRZEDSZKOLA JEST WSPIERANIE DZIECI W ICH NATURALNYM ROZWOJU, ZAŚ WSZECHSTRONNA EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, POZWALA WEJŚĆ DZIECKU W ŚWIAT EDUKACJI SZKOLNEJ. OD WIELU LAT PROWADZIMY "ZERÓWKĘ" I W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM RÓWNIEŻ PLANUJEMY TĘ FORMĘ EDUKACJI DLA DZIECI 6?LETNICH.
W CODZIENNEJ PRACY REALIZUJEMY PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO pt. ?TRAMPOLINA? (autorstwa Małgorzaty Janiak i Kamili Witerskiej). W RAMACH REALIZACJI TEGO PROGRAMU PROWADZIMY ZAJĘCIA Z ZAKRESU NASTEPUJĄCYCH OBSZARÓW EDUKACJI:
- ZDROWOTNA
- EMOCJONALNA
- ARTYSTYCZNA: MUZYCZNA, PLASTYCZNA, TANECZNA, TEATRALNA
- JĘZYKOWA
- MATEMATYCZNA
- SPORTOWA
- PRZYRODNICZA I SPOŁECZNA.

W NASZYM PRZEDSZKOLU NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO DZIECKA I JEGO WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, DLATEGO TEŻ NASZYN CELEM JEST ZAPEWNIENIE DZIECIOM RADOŚCI, BEZPIECZEŃSTWA, PROFESJONALNEJ OPIEKI ORAZ EDUKACJI.

MARZENA GŁODO-OGONOWSKA
DYREKTOR PRZEDSZKOLA ,,DZWONECZEK? Z UL. RYBNICKIEJ 24