Zdrowa, własna kuchnia

Wszystkie posiłki przygotowujemy w naszej własnej kuchni. Gotujemy smaczne, urozmaicone dania, które spełniają normy w zakresie prawidłowego żywienia dzieci w przedszkolu. Dzieci spożywają posiłki w spokojnej atmosferze i regularnych porach.
Urozmaicone jadłospisy ustalone wg pór roku stopniowo przyzwyczajają dzieci do nowych produktów, co kształtuje akceptację różnych smaków.
W przypadku dzieci z alergiami pokarmowymi zapewniamy dietę polegającą na wykluczeniu z jadłospisu produktów alergizujących.
W przedszkolu wdrożony jest system HACCP, który wraz z długoletnią praktyką personelu gwarantuje prawidłowość procesów technologicznych oraz dobrą jakość posiłków.
Zapewniamy 3 smaczne, urozmaicone domowe posiłki, zawsze z dużą ilością warzyw i owoców sezonowych, przygotowywanych w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanepid.

W przedszkolu zachęcamy dzieci do próbowania nowych dań, a posiłki nie są limitowane.
Aktualny tygodniowy jadłospis wywieszony jest na tablicy informacyjnej w przedszkolu.