PRZESTRONNY BUDYNEK I WŁASNY BEZPIECZNY PLAC ZABAW

Przedszkole zlokalizowane jest w spokojnej części Nowych Włoch przy ul. Rybnickiej 24, naprzeciwko klubu sportowego ,,Przyszłość?.
Przestronny budynek z 6 salami dydaktycznymi i 6 dziecięcymi łazienkami, salą gimnastyczną, stołówką, gabinetem logopedy i psychologa oraz dużą szatnią dla dzieci pozwala na realizację wielu zadań dydaktyczno-wychowawczych.
Każda sala wyposażona jest w meble przedszkolne, stoliki, krzesła dostosowane do wzrostu dzieci, atestowane zabawki i pomoce edukacyjne.
Przedszkole posiada duży, własny, urządzony i bezpieczny plac zabaw zlokalizowany na tyłach budynku.
Przed przedszkolem znajduje się ogólnodostępny parking.
W odległości ok. 250 m od przedszkola - przy ul. Ks. Chrościckiego -  znajdują się przystanki autobusowe w obu kierunkach.

IMG 9961

IMG 9962