Wyróżniony Wycieczka do Fabryki Bombek

Wycieczka do Fabryki Bombek

W dniu 18.12.2019 r. (środa) dzieci z grupy „Żabki”, "Biedronki", "Motylki", "Pszczółki” i "Tropiciele" wyjeżdżają na wycieczkę do Fabryki Bombek w Warszawie.

godz. 9.00 (wyjazd - 8.00, powrót – ok. 11.30) – gr. „Żabki” i "Biedronki"

godz. 13.00 (wyjazd - 12.00, powrót ok. 15.30) – gr. „Pszczółki”, "Motylki" i "Tropiciele".

W tym dniu śniadanie dla dzieci z grupy „Żabki” i "Biedronki"
odbędzie się w godz. 7.20 - 7.45. Proszę o przyprowadzenie dzieci z tych dwóch grup najpóźniej do godziny 7.50.

Gr. „Pszczółki”, "Motylki" i "Tropiciele" zjedzą obiad o godz.11.30, natomiast po powrocie, czyli ok. godz.15.30 - podwieczorek.

Skomentuj