Wyróżniony Finał Szlachetnej Paczki

Finał Szlachetnej Paczki

Jesteśmy już po weekendzie cudów i finale Szlachetnej Paczki ??. Dzięki pomocy rodziców, dzieci i pracowników naszego przedszkola udało nam się zebrać prawie 1040 zł, za które mogliśmy kupić dary dla naszej rodziny. W związku z tym do Pani Hani i Pana Piotra z przedszkola wyruszyły:
? Kuchenka gazowa
? Produkty żywnościowe
? Kurtki i inne ubrania
? Środki higieny osobistej
? Chemia gospodarcza
? Ręczniki
? Koce
? Pościele
? Telefon komórkowy
? Perfumy i woda po goleniu
? Świeczki świąteczne
? Bombki i świąteczne lampki
? Parasolki
? I wiele innych przedmiotów dzięki którym Święta Bożego Narodzenia będą chociaż troszkę weselsze.

Dziękujemy z całego serca za pomoc! I pamiętajmy że #dobropowraca. Do zobaczenia za rok!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 grudzień 2019 15:49

Skomentuj